אבן קיסר למטבח

 כמעט כל מקום אשר מתמחה בשיש יציע לכם את אבן קיסר בתור אחת האופציות לריצוף וחיפוי הקירות. אבן קיסר למטבח היא אחת הבחירות המועדפות על ישראלים רבים אשר מעוניינים בשילוב המושלם בין מראה, פרקטיות ומחיר. משטח אבן קיסר הינו מוצר ישראלי אשר הומצא ופותח בקיבוץ שדות ים ומכיל כ-93% קוורץ לצד חומרים אחרים כמו פיגמנטים, דבקים ופולימרים אשר תורמים למראה הייחודי שלו ולתכונות אשר הופכות אותו לנוח ומומלץ לעבודה במטבח. הדבר אומר כי ניתן לעשות את המשטח של אבן קיסר במגוון צבעים, עם גימור מבריק, גימור מט ושלל אפשרויות אחרות. המשטח עמיד לחום, כתמים וחומרי ניקוי.

 

מכניסים אבן קיסר למטבח

ההחלטה על להכניס אבן קיסר למטבח היא החלטה חכמה עבור הישראלים אשר מחפשים משטח במחיר נוח המציע עמידות גבוהה ומגוון צבעים וטקסטורות אשר ניתן להתאים לכל  עיצוב. הדבר חשוב מאד על מנת לשמור על הקו העיצובי של המטבח ויש לזכור שמהשטח צריך להתאים הן לחיפוי, הן לריצוף והן לכיור ושאר הכלים במטבח.

חדשנותה של חברת אבן קיסר ותשומת הלב שהיא מקדישה לצורכי השוק מאפשרת לה לצאת בכל פעם בסדרות חדשות אשר מציעות מראה מרענן ותכונות שונות. אחת מאותן סדרות בולטות היא סדרת הקונצ'טו היוקרתית הכוללת משטחי קוורץ משובצי אבנים יקרות ומרהיבות. שיבוץ האבנים נעשה בעבודת יד והמשטחים נראים כמו קנבס עליו מונחות האבנים בצורה ציורית. סדרה זו אמנם יקרה מן השאר אך מציעה לרוכשיה ליהנות ממראה שהוא לא פחות ממלכותי.

 

אבן קיסר למטבח

 

אז במה כדאי לבחור?

ההחלטות על עיצוב הבית צריכות להתבצע הן בהתאם לרצון הלקוח והן בהתאם למגבלות הקיימות כמו תקציב, מרחב והתאמה לעיצוב. בין אם תרצו להוסיף כיור למטבח, לחדש את מראה האמבטיה או להוסיף נישות הבנויות משיש – מומלץ לעשות זאת עם המומחים של Art Stone. הניסיון הרב שיש לנו בעולם השיש לצד חוש עיצובי מפותח וייחודי מעניקים ללקוחות שלנו את הכלים הטובים ביותר על מנת לבצע בחירה טובה ומושכלת.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות