ברז אמבטיה

הגיע העת לשפץ את האמבטיה ולהעניק לה מראה חדש. ברז אמבטיה הוא אולי אחד החלקים היותר קטנים שתתקינו במקלחת ולעיתים ההתמקדות בו עשויה להיראות מיותרת במהלך השיפוץ אך אסור לשכוח כי ברז האמבטיה מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב המקלחת. הברז צריך להתכתב בצורה מדויקת עם הכיור ועם העיצוב הכללי של האמבטיה, כאשר הבחירה בסוג הברז ובחומר ממנו הוא עשוי תשפיע לא רק על המראה אלא גם על קלות הניקוי שלו, על נושא השמירה על היגיינה בשטח המקלחת ועל נוחות השימוש בו. בנוסף על הברז לעמוד בעומס השימוש בו וככל שהמשפחה גדולה יותר כך העומס עליו רב יותר.

אפשרויות לבחירת ברז אמבטיה 

כיום יש מספר סוגים ברזים נפוצים עבור האמבטיה :

  • ברזי פליז – ברזים כבדים ועמידים
  • ברזי אלומיניום – ברזים קלים יותר אך גם איכותם ירודה ויתר
  • ברזים בעלי גימור כרום וניקול – ברזים עמידים וחזקים
  • ברזים בעלי גיומר נחושת, ניקל ונירוסטה – ברזים אלו הינם עדינים יותר ולכן פחות עמידים

מרבית הברזים המותקנים במקלחות הם מסוג אינטרפוץ, כלומר המערכת מותקנת לפני ששמים טיחואת הידית מתקינים בתום העבודה, כך שכל המעברת נמצאת מאחורי הקיר וניתן לראות רק את הידית. הדבר מאפשר כיוון נוח של טמפרטורת המים ללא צורך להתעסק עם 2 ברזים. מומלץ להתקין את האינטרפוץ בצד המקלחת ולרכושראש מקלחת עם מוט הניתן לכיוונון כך שניתן יהיה להתאים את גובה זרם המים.

Art Stone – הבחירה החכמה לאמבטיה

חברת Art Stone קיימת משנת 2000 ומביאה עמה ניסיון, ידע עיצובי ושירות אישי מן השורה הראשונה. החברה הינה ממשיכת דרכה של חברת בהט המוכרת למעצבים רבים בתור אחת החברות המובילות בעולם המשטחים. אנו ב- Art Stone עובדים בשיתוף פעולה עם מסעדות מוכרות כמו מוזס, ג'ירף, ארקפה ושרונה מרקט כמו גם עם משרדי אדריכלים וגופים מובילים אחרים. אנו מתמחים בהתאמת משטחי עבודה למטבח, כיורים, חיפויים ועיצוב מקלחות עבור פרטיים ועסקים כאחד. פנו אלינו כעת ונשמח להזמין אתכם לייעוץ ראשוני ללא עלות.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות