גרניט למטבח

הלקוח תמיד מנסה למצוא את האיזון הנכון בין עלות לבין תועלת, בין המחיר שהוא יכול להרשות לעצמו לבין איכות המוצר שהוא קונה והתרומה שלו. הדבר נכון גם לגבי בחירת גרניט למטבח או כל סוג אחר של משטח או חיפוי אשר ישמש את בני הבית. קבוצת החומרים הטבעיים המשמשים למטרות אלה, אשר מכונה בקרב הציבור "שיש למטבח", הינה קבוצה של אבנים המופקות מן הטבע ועל ידי ליטושן ועיבודן ניתן להפכן למרצפות עבור הרצפה, משטחי עבודה המתחברים לקירות והכיור וכמובן חיפוי הקיר אשר מעניק את מראה העיצוב הטוטאלי הן לאמבטיה והן למטבח. יש לזכור כי בעוד מרבית האנשים מתייחסים למילה "שיש" בתור שם גנרי לכל האבנים הטבעיות הרי שישנו גם סוג אבן ספציפי הנקרא שיש.

היכן רוכשים גרניט למטבח ?

כיום ניתן לרכוש שיש ממגוון סוגים בחנויות וחברות המתמחות בפתרונות אבן טבעית לבית. במקומות אלה תוכלו לרכוש מגוון משטחים דוגמת אבן חברון, אבן קיסר, גרניט, קונצ'טו ועוד. כמו כן פופולריים היום המשטחים הסינטטיים דוגמת קוריאן המעניקים מספר יתרונות אשר אינם קיימים באבנים טבעיות.

אחת הבחירות הנפוצות והמבוקשות כיום בשוק היא הגרניט. אמנם מחירה אינו נמוך אך אבן הגרניט בהחלט מציעה מגוון רחב של יתרונות אשר מצדיקים את מחירה :

  • מראה נקי ואלגנטי במיוחד המשדר יוקרה
  • 100% אבן טבעית הנחצבת מן האדמה ולכן לכל משטח יש מראה שונה
  • טקסטורות מדהימות אשר לא ניתן למצוא באף משטח אחר
  • סמל סטטוס
  • עמידות גבוהה במיוחד לחום ושריטות בשל חוזקו של הגרניט
  • ועוד

 

גרניט למטבח

 

גרניט למטבח – הבחירה החכמה למטבח שלך

על מנת לבצע את הבחירה החכמה למטבח שלך מוטב להתייעץ קודם עם מומחים. הנכם מוזמנים להגיע אלינו לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות בה נסביר לכם על מגוון האפשרויות העומדות בפינכם. לאחר שעבדנו עם מסעדות ומשרדי אדריכלים מובילים ברחבי הארץ אנו ב-Art Stone נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי לצד שירות אישי ואדיב לכל אורך התהליך.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות