חיפוי שיש למטבח

המטבח הפך בשנים האחרונות לאחד החללים המרכזיים בכל בית. אם בעבר היה מדובר בחדר קטן, מוצנע ומוגף בין 4 קירות הרי שהיום הנטייה היא להפוך את המטבח לחלל גדול ופתוח המחובר עם הסלון ומאפשר לו להפוך למרכז של תנועה ואירוח אנשים. על ידי הוספת אלמנטים עיצוביים מיוחדים כמו חיפוי שיש למטבח, מוצרי חשמל למטבח, משטחי עבודה מאבן טבעית וריצוף מתאים ניתן ליצור מטבח מהחלומות.

חיפוי שיש למטבח מספק כיסוי מרהיב לקירות ואמור להתכתב יחד עם העיצוב הכללי של המטבח על מנת ליצור מראה מרשים ומכובד. כמו כן החיפוי מציע הגנה לקירות מפני חומרים אשר יכולים להזיק לקיר ומאפשר ניקוי מהיר ויעיל יותר של כתמים ושמן.

איך לבחור חיפוי שיש למטבח 

מכיוון שהמטבח הוא מקום בו נמצאים בני הבית במשך זמן רב חשוב כי המטבח והחיפויים יהיו נוחים ופרקטיים לעבודה. לא כל שיש יתאים למטבח שלכם הן מבחינת העיצוב והצבעים והן מבחינת המאפיינים של החומר אשר עלולים לא להתאים לשימושים שלכם:

  • חשוב לבחן את נושא התאמת צבע הארונות לשיש ובהתאם לכך לצמצם את הבחירה מבין סוגי השיש השונים.
  • יש לחשוב מראש כיצד לבצע את החיבור בין הכיריים, הכיור והחיפויים. יש לבחור בכיור אליו ניתן יהיה לגרור מים מהשיש.
  • במידה ויש שימוש נרחב במטבח הכולל שימוש נרחב במים יש לשקול לשים מעצור מים אשר ימנע רטיבות בארונות.
  • חומרים שונים מציעים הגנה שונה מפני כתמים, שריטות וחום. יש לבחון לעומק כל אחת מן הנקודות הללו ואת המוכנות שלכם להתפשר על המגבלות השונות.
  • נושא המחיר משחק תפקיד חשוב בבחירת השיש ויוצר מגבלה באשר לאפשרויות הרלוונטיות. שיש טבעי אמנם מוסיף יופי רב אך הוא גם יקר יותר, בעוד החלופות הזולות יותר כמו שיש סינתטי מתכלה מהר יותר ועשוי לדרוש החלפה לאחר מספר שנים.

כל האפשרויות למטבח במקום אחד

Art Stone תשמח להבין מהו התקציב העומד לרשותכם, מהם השימושים שלכם במטבח, כיצד נראה העיצוב הנוכחי ומהו החזון העיצובי שלכם. לאחר מכן נבחן יחד את האפשרויות השונות העומדות בפניכם, נבצע מדידות בבית ונאפשר לכם לבחור מתוך מגוון של חיפויים, משטחים, ברזים וכיורים מעוצבים.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות