כיור מטבח

כיור מטבח הוא כבר לא אותו כיור מיושן ופשוט אליו התרגלנו בעבר. כיום הכיור מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב המטבח וגם בו מושקעים זמן, מחשבה ומשאבים כספיים על מנת להתאימו לרמת המטבח.
מדוע כך הדבר ? משום שכיום לא מדובר בעוד בחדר קטן וצדדי הסגור בין 4 קירות אלא במקום שהוא מוקד העניין המרכזי של הבית יחד עם הסלון, מקום בו אנו מארחים חברים ובני משפחה, מקום אשר אמור להיות מקור הגאווה שלנו ושל בני הבית. זו הסיבה מדוע יותר ויותר אנשים בוחרים למלא את חלל המטבח באבן טבעית דוגמת שיש, גרניט ואבן קיסר.

כיור מטבח

כיום יש מספר אפשרויות לכיור מבטח מהן תוכלו לבחור. בעוד אנשים רבים מבצעים את הבחירה על פי שיקולים כלכליים בלבד הרי שישנה חשיבות מכרעת גם לנושא העיצוב, ההתאמה לחלל המטבח, השתלבות החומרים אחד עם השני, שמירה על קו עיצובי ועוד.

במידה ואין לכם מעצבת פנים אשר מטפלת עבורכם בנושא כדאי להתייעץ עם מומחה מטעם Art Stone אשר יסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה. המומחים של החברה ישמחו להסביר לכם מהם ההבדלים ומהם היתרונות והחסרונות של כל כיור הנמצא אצלנו. בין הכיורים שלנו תוכלו למצוא :

  • כיור קוריאן – חומר מהונדס הבולט בתכונות האנטי-בקטריאליות שלו, בקלות הניקוי, עמידותו הגבוהה לחומרים מסוכנים וגמישות רבה לחום המאפשרת לעצב ממנו כל צורה.
  • כיור סיליגרניט – כיור העשוי מאבן גרניט (החומר השני החזק ביותר בטבע). אינו נשרט, עמיד לשנים רבות ומותקן בהתקנה שטוחה בקו אחד עם השיש. מגיע במגוון צבעים.
  • כיור נירוסטה – יכול להגיע בעובי שונה ובעמידות שונה לכתמים. צבעו אחיד. יכול להציע הן פתרון זול בדגמיו הפשוטים והן פתרון יקר עבור סוגי נירוסטה מובחרים.

בוחרים עבורך את כיור המטבח המושלם

בדומה לשמלת כלה עבורה יש לבצע מדידות מדויקות כך גם נושא המשטחים, החיפויים והכיורים בבית.
אנו ב- Art Stone נשמח להגיע לראות את הכלה, למדוד את מידותיה ולהתאים עבורה את משטחי האבן ההולמים ביותר, כאלה שיעניקו לחלל הבית מראה מהודר מרשים ועוצר נשימה. 

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות