כיור נירוסטה

עבור אנשים המחפשים לחדש את מראה המטבח כיור נירוסטה הוא בחלט אפשרות שיש לשקול בחיוב. הנירוסטה מעניקה למטבח מראה של מטבח מקצועי – מה שתורם לכל אדם הרוצה להרגיש כמו שף בביתו. הנירוסטה עמידה במיוחד ומחזיקה בין 10-15 שנים כאשר עמידותה להפרשי חום וקור כמו גם לחומרי ניקוי שונים, הקלות שבניקויה ומגוון סוגי הנירוסטה והמחירים המוצעים הופכים אותה לאופציה המועדפת על ישראלים רבים.

כיור נירוסטה – באיזה כיור כדאי לבחור ? 

לפני שבוחרים את הכיור עבור המטבח שלכם יש להבין את ההבדלים בין הכיורים :

  • כיורים אקריליים – אלו הם כיורים העשויים מסיליקוורץ, כלומר מיציקת פלסטיק המצופה בפיברגלס אשר מעניק יציבות וחוזק לכיור. כיורים אלה מאופיינים במחיר נמוך, עמידות טובה אך נשרטים בקלות ואינם עמידים לחום.
  • כיורי סיליגרניט – השילוב בין גרניט וקוורץ הקיים בכיורים אלה מעניק להם מראה יוצא דופן ומרקם ייחודי אשר משדר יוקרה רבה. החומר הינו חזק ביותר וכן מציע עמידות בפני שינוי טמפרטורה. מצד שני הכיור מעט יקר ואינו עמיד בפני כתמים.
  • כיור נירוסטה – הנירוסטה הינה פלדת אל חלד, מה שאומר כי היא עמידה לחלודה, חומרי ניקוי וכימיקלים. כיורי הנירוסטה מציעים עמידות רבה לשברים, שריטות ולשחיקה ככלל. כיורים אלה קלים לאחזקה ומגיעים במגוון גדול של דגמים.
  • כיור שיש מובנה – ניתן להזמין כיור אשר מחובר באופן אינטגרלי למשטח השיש, כלומר אין נקודות הדבקה בין הכיור לשיש ומתקבל מראה של משטח אחיד. בנוסף למראה אסתטי ומרשים במיוחד. השיש הינו קל לניקוי ועמיד בפני שריטות.
  • כיור קוריאן – הקוריאן הינו חומר מהונדס, אנטי בקטריאלי ועמיד לחומרים מסוכנים. החומר הופך לגמיש מאד בחום גבוה ומאפשר לעצבו בכל צורה שהיא.

עושים את הבחירה הנכונה – כיור נירוסטה למטבח

כיום יש מגוון של סוגי נירוסטה בשוק ויש מספר דרכי התקנה של כיור זה. על מנת לקבל ייעוץ באשר לסוג הנירוסטה וסוג ההתקנה הטובה ביותר עבורכם תוכלו לפנות כעת אל Art Stone המתמחה בהתאמת משטחים, כיורים וחיפויי קיר לכל חלל ולכל מטרה.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות