כיור סיליגרניט

אם עוצרים לחשוב מהו המוצר בו אנו משתמשים הכי הרבה בבית נגיע למסקנה כי הכיור הוא בהחלט אחד מהם. זו הסיבה מדוע יש להשקיע הרבה מחשבה בבחירת הכיור לביתכם. כיור סיליגרניט הוא כיום הכיור הנפוץ ביותר עבור בתים בישראל בשל התאמתו לדרישות של הציבור בארץ.

שימוש בכיור סיליגרניט ממקסם את יעילות השימוש במטבח, הופך את ניקוי הכלים למהיר ויעיל יותר ונותן פתרון איכותי לשנים רבות קדימה. כיור זה בדרך כלל עשוי מ-80% גרניט ו-20% קוורץ מה שמעניק לו מרקם מיוחד ומראה יוקרתי. הגרניט מעניק לו תכונות בולטות כמו חוזק ועמידות בפני חום גבוה, כתמים ושריטות כמו גם מגוון של צבעים מהם ניתן לבחור.

כיור סיליגרניט על כל יתרונותיו

כיור הסיליגרניט מציע שילוב נהדר בין אופי ליופי, בין כיור פרקטי ואיכותי לבין כיור טרנדי ויפה לעין. כמובן שישנן אופציות אחרות מהן ניתן לבחור ואת הבחירה ומומלץ לעשות לפי הפרמטרים הבאים :

  • ניצול מקום מקסימלי – יש לבחור את הכיור בהתאם לגודל הארון הנמצא מעל הכיור ובהתאם לגודל המשטח הפנוי אותו תרצו לשמור לצורך אביזרי המטבח השונים ולצורך העבודה השוטפת במטבח.
  • פונקציונליות – ניתן לבחור בין כיור עם קערה אחת אשר מציעה נוחות רבה להשריה ושטיפה של סירים וקערות לבין כיור עם מספר קערות אשר אידאלי לשומרי כשרות ולאנשים הרוצים לבצע מספר דברים בו זמנית כמו לשטוף פירות בזמן השריית כלים בקערה השניה.
  • קלות אחזקה – מומלץ לבחור במשטח שלא צובר כתמים והינו קל לניקוי על מנת לא להשקיע יותר מדי זמן בניקויו.
  • התאמה לעיצוב – התאמת הכיור לעיצוב הכללי הינה חשובה מאין כמוה. הכיור מהווה חלק בלתי נפרד מן המראה הכללי של המטבח וניתן להתאימו לצבעים הקיימים כדי ליצור המשכיות, לעשותו בצבע מנוגד על מנת ליצור הבלטה או לשלב כיור נירוסטה על מנת לקבל מראה מודרני / תעשייתי.

בוחרים כיור סיליגרניט למטבח

כאשר מקצוענים עומדים לצדכם – לפתע בחירת כיור הופכת לדבר קל מאין כמוהו. Art Stone ישמחו להסביר לכם מהם היתרונות והחסרונות של כל כיור ומהי הבחירה המומלצת עבורכם בהתאם לעיצוב הקיים והתקציב העומד לרשותכם. פנו אלינו כעת ונשמח לעמוד לשירותכם.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות