משטח עבודה למטבח

משטח עבודה למטבח הוא חלק מרכזי מהפונקציונליות של המטבח. משטח העבודה צריך להיות נוח ועמיד לשריטות וכתמים כמו גם קל לניקוי ובעל מראה אסתטי ומיוחד. לא תמיד ניתן לקבל את כל היתרונות הללו בחומר אחד בעיקר כאשר אנחנו מוגבלים בתקציב. מגבלת התקציב מאלצת אנשים רבים לבחור מה באמת חשוב להם ועל אילו תכונות ניתן להתפשר. סוגי האבנים הטבעיות השונות הקיימות בשוק לצד אבנים מעובדות או חומרים המעובדים במאת האחוזים מציעים מגוון אפשרויות עיצוב, כאשר כל חומר מביא עמו יתרונות וחסרונות הן באשר לתכונות החומר, הן באשר לטקסטורה והצבעים והן באשר למחיר.

איך להתאים משטח עבודה למטבח 

כאשר הנכם מעוניינים לעצב מטבח לרוב תימצאו באחד משני מצבים:
המצב הראשון הוא עיצוב טוטאלי של כל המטבח מחדש כחלק משיפוץ כללי, זאת ללא התחשבות במראה הקיים. האפשרות השניה היא חידוש של חלקים מסוימים במטבח, כזה המאלץ אותנו להתחשב בעיצוב הקיים. בעוד במהלך שיפוץ כללי האפשרויות הן בלתי מוגבלות הרי שבשיפוץ חלקי חשוב להבין כיצד המשטח החדש יותאם לחיפוי הקירות, למרצפות ולמכשירי החשמל הקיימים. לכל מטבח קיים יש אופי עיצובי מיוחד שיש לשמור עליו, כך לדוגמא במטבח בעיצוב כפרי קשה לשלב כיור נירוסטה אשר לרוב יראה תלוש מן העיצוב , אלא אם כן קיימים אביזרים אחרים במטבח העשויים נירוסטה.

על מנת להבין מהו המשטח הנכון ביותר עבור התקציב שלכם ועבור עיצוב הבית הנוכחי תוכלו להגיע אל חברת Art Stone לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות.

הסוד שהופך כל מטבח למושלם – משטחי עבודה למטבחים של Art Stone

אנו ב-Art Stone מחזיקים בסוד כמוס ההופך כל מטבח למושלם. לסוג הזה קוראים ידע וניסיון. החברה קיימת משנת 2000 והיא מהווה את ממשיכת דרכה של חברת בהט המוכרת לאנשים רבים מעולם העיצוב. את הידע והניסיון אני מיישמים בכל פרויקט כאשר בסופו הלקוח מקבל את מראה המטבח המושלם, את חיפויי הקירות האיכותיים ביותר ואת נישות האבן המרהיבות והמיוחדות. החברה מתמחה גם בחידוש מקלחות ובכל הנלווה לכך כמו כיורים, ברזים למקלחת, חיפויי קיר לאמבטיה ועוד.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות