קוריאן למטבח

עבור אנשים האוהבים לבשל המטבח הוא ההיכל שלהם, המקום הקדוש בו הם מייצרים את הקסם להנאת האורחים ובני המשפחה. הדגש חסר התקדים שמקבל המטבח הודות למגמת הבישול והשפים ששוטפת את ישראל גורמים לאנשים רבים לחפש אפשרויות חדשניות ומיוחדות כמו קוריאן למטבח בעזרתו יוכלו לעצב את המטבח. הקוריאן מציע פתרון מעניין לאנשים אשר אינם נעולים על הרעיון של אבן טבעית במטבח. היתרונות שמציע חומר הקוריאן והאפשרויות הבלתי מוגבלות לעבודה איתו מהוות פתרון נהדר לאנשים עם ראש פתוח המעוניינים ליצור מטבח יוצא דופן.

יתרונותיו של קוריאן למטבח 

הקוריאן הינו חומר סינטטי אשר יוצר לראשונה במעבדה בשנת 1967 ומאז משמש בתור חומר לחיפוי קירות ויצירת משטחים למטבח. שיש סינטטי זה מבוסס על תרכובות פולימריות בעיבוד תעשייתי ומציע גמישות רבה בעת עיצובו. הדבר אומר כי ניתן ליצור מחומר זה כל צורה, כולל צורות קמורות ומעוגלות אשר יכולות להוסיף עניין רב בכל מקום בו תחליטו לשלב את הקוריאן. מהקוריאן ניתן לייצר גם כיור מעוצב בעל מראה יוצא דופן אשר יעניק למטבח אופי ייחודי ובולט.

יתרונות נוספים של הקוריאן הם :

  • מראה נקי ויוקרתי
  • עמידות לחומרי ניקוי חזקים כמו מסיר שומנים ואקונומיקה
  • הודות לגמישותו של החומר ניתן להכין ממנו נישות מעוצבות באריחי המטבח והאמבטיה אשר יחליפו את הקרמיקה הרגילה
  • קיימים כ-100 גוונים שונים של קוריאן
  • ניתן ליצור רצף בין המשטחים השונים ולחבר את הקוריאן בצורה חלקה אל הכיור וחיפוי הקיר ללא נקודות תפר המאפיינות את משטחי האבן
  • אנטי בקטריאלי
  • מתאים לחיפוי חיצוני של הבית

 

Art Stone – שיש קוריאן למטבח מחיר אטרקטיבי

רגע לפני שתבחרו במשטח אותו תרצו לשים במטבח מומלץ כי תבואו לייעוץ  ב-Art Stone. הודות לשנות ניסיון רבות וידע העובר מדור לדור אנו מצליחים לספק את הפתרונות הנכונים ביותר עבור ריצוף, חיפוי קירות, התקנת משטחים ועיצוב כולל של המטבח וחדר האמבטיה. צרו אתנו קשר באינטרנט או בטלפון, פגישת הייעוץ הינה ללא עלות וללא התחייבות.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות