שיש אבן קיסר

שיש אבן קיסר הינו שיש כחול לבן אשר מציג את החזית הטכנולוגית בתחום משטחי השיש לצד עיצובים מרהיבים ויוצאי דופן. אבן קיסר מציעה משטחים מעובדים ומעוצבים המורכבים ברובם מאבן קוורץ אשר מעורבבות עם צבע ולעיתים עם חומרים אחרים אשר מקנים לה את הגוונים והטקסטורות הייחודיים לה. אבן הקיסר עמידה לכתמים, חום וקלה לניקוי – מה שהופך אותה למושלמת עבור המטבח הישראלי.
בנוסף, ישראלים רבים שמחים על כך שעל ידי רכישת אבן קיסר הם תורמים לתעשייה כחול לבן. עובדה זו לצד היופי, האסתטיקה והיעילות של אבן הקיסר הם שהופכים אותה למבוקשת בכל מטבח.

שיש אבן קיסר – מה מיוחד באבן קיסר? 

לאחר שבחנו את יתרונות החומר עצמו, להלן מספר יתרונות נוספים של החברה :

  • אחד היתרונות הבולטים של חברת אבן קיסר היא העובדה שהיא קשובה ללקוחות ולצרכים של השוק. בשונה מחברות אחרות אשר מנסות לקבוע על דעת עצמן מה הצרכן צריך – אבן קיסר מתמקדים בשיפור הקיים והתאמתו לצורכי הלקוח.
  • במקביל החברה מציגה חדשנות רבה אשר באה לידי ביטוי הם בעיצובים והן בקולקציות חדשות מחומרים מיוחדים אותן היא מכניסה לשוק.
  • אחת מאותן קולקציות היא אבן הקונצ'לטו – אבן קיסר בה משולבות אבנים יקרות (כמו קריסטלים) אשר מצד אחד מציעה את כל התכונות החיוביות המוכרות מקולקציות אחרות ומצד שני מציעה מראה זוהר, יוקרתי ויוצא דופן – ממש כמו תכשיט על הקיר. שיבוץ האבנים היקרות נעשה בעבודת יד מה שהופך כל משטח וכל חיפוי קיר לייחודי ויחיד במינו.

Art Stone – והבית קורן מאושר

אילו הקירות יכלו לדבר עם בוודאי היו מבקשים כי תחפו אותם בשיש איכותי. הדבר נכון גם לגבי הכיור, משטח העבודה במטבח, רצפת הבית ואזורים אחרים בהם ניתן ליצור נישות משיש, בר של קפה או מסגרת סביב הטלוויזיה. יש אינספור רעיונות כיצד לעצב חלל מושלם על ידי שימוש באבן טבעית ברחבי הבית.
אנו ב- Art Stone נשמח להציג לכם את מגוון האפשרויות הקיימות. הנכם מוזמנים להגיע לפגישת יעוץ בה תוכלו להתרשם ממגוון המשטחים שברשותנו.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות