שיש גרניט למטבח

לכל אדם המעוניין לעצב מחדש את המטבח יש מגוון אפשרויות רחב הכוללת שימוש באבן טבעית, חומרים מהונדסים או שילוב בין השניים. בעוד בצד המהונדס ישנם חומרים כמו קוריאן הרי שבעולם האבן הטבעית יש מגוון רחב למדי כמו שיש גרניט למטבח, אבן קיסר, גרניט, נאוליט, שיש חברון ועוד.

לכל חומר ולכל אבן טבעית יש את התכונות שלה, תכונות אשר כתוצאה מהן נוצרים היתרונות והחסרונות היחסיים של כל משטח. תכונות אלה ידועות מראש לצרכן והוא יכול לבצע החלטה מושכלת בזכות תכונות אלה תוך התחשבות בפרמטרים כמו מחיר, צבע והתאמה לסגנון העיצובי הקיים בחלל. מגוון האפשרויות כה רחב עד כי לעיתים נוצר בלבול בקרב הלקוח, זו הסיבה מדוע מומלץ לבצע את בחירת המשטח בעזרת מומחים.

מדוע כדאי לרכוש שיש גרניט למטבח? 

בשיש גרניט ניתן להשתמש לצורך יצירת משטח עבודה במטבח, חיפוי קירות, ריצוף ועוד. שיש גרניט הינו שיש טבעי לגמרי, אבן טבעית העוברת רק ליטוש אך לא עוברת תהליכים כימיים בהם מוסיפים להם דבקים שונים (כמו במקרה של אבן קיסר). הדבר מעניק למשטח הגרניט יתרונות רבים תודות להרכב הכימי הטהור שלו:

הגרניט הינו החומר השני החזק בעולם (אחרי יהלום) והוא מופק מסלע קשה מבטן האדמה המכיל מינרלים שונים כמו גם אבן קוורץ. העובדה כי כל משטח גרניט נחצב מן הטבע מובילה לכך שהמרקם והגוון של כל משטח הוא שונה וייחודי. יתרונות נוספים של שיש גרניט הם :

  • עמידות גבוהה בפני טמפרטורות גבוהות, שריטות וכדומה.
  • ניקוי פשוט באמצעות מטלית לחה
  • ליטוש קל המאפשר להחזיר את חיוניותו של הגרניט לאחר מספר שנים

Art Stone למטבח מלוטש

את הליטוש הנכון והמדויק צריך לעשות לא רק לאבן עצמה אלא למטבח כולו. עיצוב נכון, שילוב חומרים הרמוני והתאמת הצבעים לצרכי הלקוח הם הכרחיים ונחוצים לא פחות מן היתרונות אותם מביאים המשטחים הנבחרים למטבח. על מנת לבחון את הנושא בעין מקצועית ולייעץ לכם באשר לבחירה הטובה ביותר עבורכם נשמח לערוך אתכם פגישת ייעוץ לאחריה נגיע לביתכם, נבצע מדידות ונעניק לכם את התוצאה האיכותית ביותר.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות