שיש מעוצב למטבח

שיש למטבח הוא מרכיב חשוב ועיקרי בכל מטבח כיום במדינת ישראל. השיש משמש בתור משטח עבודה במטבחים השונים, משטח אשר מהווה אלמנט דומיננטי במטבח ולעיתים גם בסלון (במידה והמטבח והסלון מחוברים יחד כפי שנהוג בעיצובים המודרניים של היום). מכיוון שחלל המטבח הפך עם השנים לחלל יותר פתוח ויותר מרכזי בבית יש צורך להשקיע במראה שלו כמו גם בפונקציונליות והנוחות שלו. המטבח הפך למקור גאווה עבור אלו שבחרו להשקיע בו ובעיצובו כאשר העיצוב יכול לכלול גם חיפויים ייחודיים, קולטן אדים מעוצב ושימוש בשיש יוקרתי.

טיפים לבחירת שיש למטבח

למרות ששיש הוא משטח בפני עצמו, אנשים נוהגים לכנות כך קבוצה של משטחים המאופיינים בהיותם אבן טבעית המתאימה לריצוף וליצירת משטחי עבודה בבית. כיצד תבצעו את הבחירה הנכונה מתוך מגוון המשטחים הקיימים בשוק ? להלן מספר טיפים :

  • גוון השיש – לא רק שגוון השיש צריך להתכתב עם הריצוף, הסלון ורהיטי המטבח, הרי שחשיבותו גדולה גם בנושא הלכלוך. אם הנכם מוטרדים מכל כתם הרי שמומלץ לבחור בגוונים הבהירים. אם אינכם חולי ניקיון מומלץ ללכת על הגוונים הכהים אשר מעניקים מראה יוקרתי ומרשים למטבח.
  • ייחודיות – אבן גרניט היא אחת מן הבחירות הנפוצות בישראל משום שלא ניתן למצוא גרניט אחד הדומה לחברו. כל עיצוב הינו שונה וייחודי כאשר בנוסף הגרניט עמיד בפני שריטות וכתמים.
  • מחיר – נושא המחיר משחק גם הוא תפקיד משמעותי בבחירת השיש. האופציה הזולה אשר גם נותנת פתרון עמיד היא שיש חברון אשר מציע מחיר נוח לצד עמידות ארוכת שנים.

על מנת לבצע את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם תוכלו להתייעץ עוד היום עם המומחים של Art Stone.

Art Stone – מכניסים חיים לבית

על מנת להכניס את התחושה של אבן חיה וטבעית לבית כל מה שתצטרכו לעשות הוא לפנות אל המומחים שלנו. לאחר פגישת ייעוץ ללא עלות יגיע אליכם נציג מטעמנו על מנת לבצע מדידות ולייעץ לכם בנוגע לאפשרויות השונות העומדות בפניכם. יחד נתאים עבורכם את המשטחים והחיפויים הנכונים ביותר אשר יהפכו כל חלל למרהיב.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות