שיש קוריאן

בעולם העיצוב יש שני סוגים של אנשים: אלה שרוצים עיצוב כמו של כולם ואלה המעוניינים בעיצוב מיוחד ויוצא דופן, כזה שהוא רק שלהם. אחת האפשרויות המעניינות והייחודיות הקיימות היום בעולם העיצוב היא שימוש בקוריאן. שיש קוריאן הוא איננו השיש הרגיל אליו הורגלנו. בישראל נהוג בטעות לקרוא "שיש" לכל אבן טבעית המשמשת ליצירת משטחים, מרצפות וחיפויי קירות (למרות שאבן השיש היא אבן בפני עצמה), אך כאשר מדובר בשיש קוריאן הרי הטעות היא כפולה משום שהקוריאן איננו אבן טבעית כלל. מדובר בחומר מעובד אשר תרכובתו יוצרה במעבדה בשנת 1967 על ידי חברת דפונט. הקוריאן מורכב משליש אקריליק ושני שליש אלומיניום, דבר המעניק לו מספר תכונות מעניינות.

שיש קוריאן – אינספור אפשרויות עיצוב 

הקוריאן הפך לחומר פופולרי ביותר לעיצוב המטבח והמקלחת בשנים האחרונות. בעוד ישנם אנשים אשר מעדיפים רק אבן טבעית בבית – אחרים מוצאים בקוריאן את הפתרון המושלם למימוש החלומות העיצוביים שלהם :

  • התכונה הבולטת ביותר של הקוריאן היא גמישותו. הקוריאן ניתן לעיצוב בכל צורה שהיא, מאפשר ליצור בליטות או צורות מעוגלות על הקיר, ליצור כיור בצורת משפך ועוד אינספור רעיונות.
  • בזכות גמישותו של הקוריאן ניתן לחברו בצורה מושלמת לכל חומר אחר בלי שתהיה נקודת תפר בולטת לעין. כך ניתן ליצור מראה שלם ואסתטי בין הקוריאן לבין העץ, הזכוכית או אבן השיש בביתכם.
  • הקוריאן מציע מגוון ענק של צבעים וגוונים. על 100 הגוונים הקיימים ניתן לבצע גם הדפסות אשר מעשירות עוד יותר את האפשרויות העומדות בפניכם.
  • הקוריאן הינו אנטי בקטריאלי, סטרילי, קל לניקוי ועמיד לקרינה אולטרה-סגולה מה שמאפשר לו לשמור על חיוניותו לאורך שנים.

Art Stone למטבח המושלם

אם כבר שנים אתם חולמים על המטבח המושלם תנו לנו לעזור לכם למצוא אותו. נשמח להגיע אל ביתכם על מנת לבצע את המדידות ולהתאים עבורכם את האבן הטובה ביותר. את הבחירה נבצע התאם לעיצוב הקיים, לתקציב ולחזון העיצובי שלכם. פנו כעת אל Art Stone והרכיבו את המטבח המושלם.

שיש קוריאן - גמיש, מעוצב ונותן מענה מושלם למטבח שלכם

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות