שיש קיסר

אבן קיסר, המכונה גם שיש קיסר, היא אחת מהאבנים הפופולריות בישראל המשמשות ליצירת משטחים במטבח, באמבטיה ובשאר חלקי הבית. אבן זו משמשת גם לצורך חיפוי קירות פנימיים בבית, ריצוף הבית, יצירת נישות מעוצבות, שולחנות קפה, יצירת מסגרת סביב פריטים תלויים ועוד. החברה הינה חלוצה בתחומה ותמיד נמצאת מספר צעדים קדימה לפני החברות המתחרות, זאת הודות למוחות וכישרונות רבים המועסקים בחברה והקשבה קפדנית לצורכי השוק. הנהנים העיקריים מכך הם אתם, הלקוחות.

הרעיון של אבן קיסר הוא פשוט – ליצור משטחים מעוצבים המבוססים על אבן קוורץ. הקוורץ הגולמי בשילוב עם חומרים נוספים הופך לאבן קוורץ מלוטשת, ויפהפייה אשר מכניסה הוד והדר לכל חלל בו היא משובצת. האבן עמידה לחום, חומצות וכימיקלים שונים מה שהופך אותה לאופציה המושלמת עבור כל מטבח.

שילוב שיש קיסר בבית

כיום ניתן למצוא את אבן קיסר בבתים רבים בישראל. בעקבות הפופולריות של נושא הצרכנות בארץ ובעולם בשני העשורים האחרונים ובעקבות כניסת מושגים כמו עיצוב פנים ולייף סטייל לכל שיחת סלון ממוצעת – הרי שהצרכן הישראלי הפך למודע מאד לנושא העיצוב. מודעות זו גורמת לו פעמים רבות לחפש אחר סוגי אבן אחרים אשר גם אותם תוכלו למצוא אצלו ב-  Art Stone. סוגי האבן המבוקשים ביותר כוללים :

  • גרניט
  • קונצ'לטו
  • קוריאן
  • שיש
  • ועוד

לכל אבן יש את התכונות שלה, את המגבלות שלה וכמובן את היתרונות שלה. כל אבן מעניקה מראה אחר לבית ויש מספר אפשרויות של טקסטורות וצבעים אותם ניתן להזמין. על מנת להבין מהי האפשרות הטובה ביותר עבורכם תוכלו להגיע לייעוץ עם אחד מן היועצים הבכירים שלנו. הייעוץ הינו ללא עלות וללא התחייבות.

איכות בהתחייבות

אמנם הייעוץ שלנו הוא לא ההתחייבות אך אנו בחברת Art Stone כן יכולים להתחייב לדבר אחד ברור – איכות ומקצועיות ללא תחרות. הודות לעשרות שנים של ניסיון, ידע ועבודה עם משרדי אדריכלות ומסעדנות מובילים אנו יודעים כיצד להעניק את הפתרון הנכון, האיכותי והמשתלם ביותר עבור כל לקוח. בתום הייעוץ נגיע לביתכם לצורך ביצוע מדידות ונעניק לביתכם מראה חדש ומלבב אשר יכבוש כל אדם מן הרגע הראשון.

.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות