שיש לאמבטיה

בעולם המודרני של ימינו המאופיין בייצור המוני, שימוש בחומרים אשר לא מיועדים להחזיק הרבה זמן והתרחקות מהטבע – נראה כי מתעוררת הדרישה לחזרה לתקופות אחרות. גל הנוסטלגיה הזה אשר מאפיין את עולם האופנה והעיצוב מביא לא רק לעליה של מושגים כמו "רטרו" או "וינטג' " אלא גם לחזרה לשימוש בחומרים עתיקים כמו עץ ושיש לעיצוב הבית. שיש לאמבטיה מהווה גם הוא חלק בלתי נפרד מן הרעיון העיצובי הכללי המתקיים בכל בית כאשר השיש באופן כללי תמיד מעניק מראה אלגנטי ויוקרתי לכל משטח עליו הוא יותקן, בין אם מדובר ברצפת הבית או בקירות.

 

בחירת שיש לאמבטיה 

השיש מהווה סמל לטבע הנמצא בבית והוא שובר את מראה הפלסטיק והקרמיקה אשר היה נפוץ פעם, נותן אלטרנטיבה מרשימה וטבעית ברחבי הבית ומעניק יתרונות רבים למשתמשים בו. השיש נפוץ בעיקר ב-2 חללים בבית : חלל המטבח וחלל האמבטיה. מקובל לבצע חיפוי של כל הקיר או חלק ממנו בעזרת שיש כאשר ללקוח יש בחירה מתוך מגוון סוגי שיש כמו:

  • שיש חברון
  • גרניט
  • אבן קיסר
  • ועוד

ישנם גם פתרונות מרשימים ויקרים יותר כמו סדרת קונצ'טו היוקרתית של אבן קיסר אשר משובצים בה בצורה אומנותית אבני חן. מנגד ישנם משטחים מהונדסים כמו קוריאן אשר אינם טבעיים כמו השיש המוכר לנו אך מציעים תכונות מרשימות ומראה מרשים לא פחות.

תהיה הבחירה אשר תהיה יש לבצע אותה בחוכמה ותוך התחשבות בנושאים כמו תקציב, עיצוב קיים ופונקציונליות. על מנת לקבל עזרה בבחירת השיש הנכון ביותר עבורכם פנו אל המומחים של Art Stone.

 

Art Stone – מכניסים אמנות לאמבטיה

כל מקלחת תהפוך לחוויה כאשר מקיף אתכם שיש מרהיב ואיכותי אשר נבחר בטוב טעם. אנו ב-Art Stone נשמח להעניק לכם ייעוץ ללא עלות ולהסביר מהן האפשרויות העומדות בפניכם. לאחר מכן נגיע אל ביתכם על מנת לבצע מדידות ונעביר את החומרים והמספרים המדויקים לקבלן המבצע. החברה הינה בעלת ניסיון רב שנים ועובדת עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר שניתן למצוא בשוק.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות