שיש אבן קיסר

אבן קיסר, אשר החלה בתור חברה קטנה ליצור משטחים ומוצרי ריצוף, חלחלה אט אט ללב המיינסטרים וכיום היא החברה אשר מייצרת את משטחי הקוורץ המבוקשים ביותר בישראל. החברה מציגה סטנדרטים חדשים בכל הקשור לחדשנות ואומנות, קובעת טרנדים ועומדת בכל התקנים הדרושים בישראל כולל תקן ניהול איכות ISO 9001 כמו גם תקנים של בריאות הציבור והגנה על איכות הסביבה. אין פלא מדוע יותר ויותר אנשים מעוניינים באבן קיסר בביתם, שכן לא מדובר רק במוצר איכותי אלא גם במוצר כחול לבן התומך בתעשייה המקומית, מוצר אשר מביא עמו מכלול יתרונות כמו מגוון עיצובים וצבעים, עמידות לחום ולכתמים ואחריות ל-3 שנים.

 

אבן קיסר היא האבן שלנו 

אבן קיסר היא אחת מסוגי האבנים שאנו ב"Art Stone" הכי מיומנים בעבודה איתה. האבן מתאימה באופן מושלם הן למטבח הישראלי והן לכל חדר אחר בית. מכיוון שהאבן בבסיסה היא קוורץ המעורבב עם צבעים וחומרים אחרים מתקבל חומר עמיד ויעיל כאחד, משטח מגוון וגמיש הניתן להתאמה לכל מטבח וריצוף קיים. האבן יכולה לשמש גם בתוך חיפוי לקירות המטבח והאמבטיה, ריצוף החדרים השונים בבית ועוד. ניתן לבחור באחת מ-3 טקסטורות גימור :

  • מבריק
  • מט
  • טבעי

רמות הגימור השונות מציעות אפשרויות נוספות למגוון הרחב הקיים באבן קיסר. משטחים אחרים אותם תוכלו למצוא אצלנו כוללים קוריאן, גרניט, שיש, אוניקס, קונצ'טו ועוד. כמו כן נשמח להציע לכם מגוון כיורים ייחודיים הכוללים כיורי נירוסטה,  סיליגרניט, קוריאן ועוד.

 

Art Stone – מהפך בבית

הדרך למהפך בבית עוברת דרך חברה אשר תדע לספק לכם את כל סוגי החיפויים והמשטחים הדרושים על מנת לרענן את מראה הבית. חברת Art Stone תשמח להציע לכם פגישת ייעוץ חינם ולהגיע לביתכם לביצוע המדידות. לאחר בחירת סוג האבן, מיקומה בבית ומימדיה אנו ניצור קשר עם הספקים המובילים בתחום, נבצע את התאמות הגודל הדרושות ונתקין את המשטחים והחיפויים השונים במהירות.

החברה הוקמה בשנת 2000 אך הינה ממשיכת דרכה של חברת "שיש בהט" המוכרת ברחבי הארץ כאחת החברות הוותיקות והאיכותיות בתחום. יחד עם הידע שנצבר מאז ועד היום אנו מקפידים להציע ללקוחותינו את השירות האישי והמקצועי ביותר.

כל הצבעים
כל חומרים
קונצ'טו
קלאסיקו
קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות