משטחי קוריאן

כיום אנשים רבים מקדישים מאמצים מיוחדים בעיצוב חלל המטבח, חיפוי קירות המטבח, אבזור המטבח בטכנולוגיות מתקדמות, בחירת כיורים ייחודיים וכמובן יצירת משטח עבודה נוח ומרשים. קוריאן הינו משטח מהונדס אשר הפך לפופולרי ומבוקש בשנים האחרונות לצרכי עיצוב המטבח. הקוריאן מורכב משני שליש אלומיניום ושליש אקריליק אשר הורכבו יחד בשנת 1967 על ידי חברה בשם דפונט. הקוריאן מאפשר ליצור אסתטיקה יוצאת דופן, אובייקטים חסרי פשרות בעיצוב ובאיכות שהם מציעים ומגוון אינסופי של אפשרויות העומדות בפני מעצבי הפנים אשר בוחרים להשתמש בחומר מיוחד זה.

קוריאן למטבח – יתרונות הקוריאן 

הפופולריות של הקוריאן נובעת ממספר יתרונות בולטים של חומר זה :

  • הקוריאן הינו אנטי בקטריאלי , סטרילי, קל לניקוי וגם עמיד לחומרים מסוכנים
  • החומר הינו חזק מצד אחד אך גם גמיש מאד מצד שני. על ידי שימוש בחום רב ניתן לקפל את הקוריאן לכל צורה העולה על הדמיון.
  • הקוריאן מתחבר בצורה מושלמת לכל חומר אחר הקיים במטבח. בשונה מחומרים אחרים, כאן אין נקודות תפר וניתן לעבד את הקוריאן כך שיתחבר בצורה חלקה לכל משטח אחר כמו אבן, עץ או זכוכית.
  • מגוון הצבעים של הקוריאן הוא ענק ומציע כ-100 גוונים. הגוונים מעבירים אור, מאפשרים הדפסה על גביהם ופותחים אינספור אפשרויות עיצוב.
  • החומר עמידת בפני קרינה אולטרה סגולה מה שמונע דהייה ובלאי. עמידותו של החומר והעובדה כי הוא שומר על מראה רענן לאורך השנים הופכת אותו לאופטימלי לחיפוי קירות חיצוניים ופנימיים כאחד.

 

Art Stone - מעצבים עבורך חלום

לכל אדם יש חלום עיצובי כלשהו. תמונה שראה במגזין, דירה של חברים ששבתה את ליבו או תמונה שנצרבה בזיכרונו במשך שנים. אנו ב- Art Stone נשמח להגשים עבורכם חלום זה בעזרת המשטחים עוצרי הנשימה בהם אנו מחזיקים. נשמח להזמין אתכם לפגישת יעוץ ללא עלות על מנת להבין מהם הצרכים שלכם, מהן מגבלות התקציב ומהו הפתרון הנכון ביותר עבורכם הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית. מאחורינו ניסיון רב שנים ומוניטין שהולך לפנינו בתור אחת החברות המובילות בתחום המשטחים והשיש.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות