קונצ'טו

לא כל אחד מאיתנו מסוגל להרשות לעצמו שיש יקר במטבח, אך אלה שכן יכולים ליהנות מעיצובים עוצרים נשימה אשר לא ניתן לראות בשום מקום אחר. שיש קונצ'טו הינו סדרת שיש מבית אבן קיסר המציעה לאנשים שחשקה נפשם בשיש יוקרתי לעצב את ביתם באופן מרהיב .הקונצ'טו מיוצר בעבודת יד וכולל פסיפס ייחודי של אבנים יקרות אשר משובצות יחד על גבי לוח אחיד. צבען של האבנים, ערכן וזוהרן מאפשר לקחת שילוב צבעים וחומרים המעניק לכל משטח מראה של יצירת אמנות. הקונצ'טו יכול להגיע במגוון צבעים כמו אפור, כחול, ירוק, חום-זהב ועוד. פסיפס יפהפה זה מבטיח כי כל באי הבית יוכו בתדהמה בכל יום מחדש נוכח היוקרה יוצאת הדופן שמשדר משטח זה.

 

יתרונות שיש קונצ'טו

שיש קונצ'טו הינו כאמור סדרת היוקרה של אבן קיסר לכן מדובר באבן קוורץ מעובדת אשר מכילה מספר חומרים נוספים. אם ניכנס לפרטים הרי שמדובר ב-93% קוורץ טבעי לצד כמות מועטה של פיגמנטים, פולימרים ודבקים אשר יוצרים יחד את המראה המהפנט של הקונצ'טו. שיש קונצ'טו מגיע במגוון מרקמים וצבעים לצד יתרונות נוספים כמו :

  • עמידות גבוהה לכתמים, סדרים וקילוף
  • חוזקו של השיש מונע ממנו להתייבש ולהתבקע כפי שקורה בסוגי שיש אחרים
  • מראה יוקרתי ברמה הגבוהה ביותר אשר נראה כמו יצירת אמנות
  • כל פריט הינו יחיד במינו משום שהוא נעשה בעבודת יד ולא תוך יצור סדרתי
  • אין צורך באיטום

 

על מנת לצפות במראהו המרהיב של הקונצ'טו הנכם מוזמנים להגיע לפגישת יעוץ אצלנו ב- Art Stone ולראות מקרוב פלא עיצובי זה.

 

יותר מסתם אבן למטבח

השיש הינו הרבה יותר מסתם אבן טבעית אותה משלבים בבית. הדבר אינו דומה לרהיטים או לצבעי הקירות אותם בוחרים במהלך השיפוץ – מדובר בפריטים בעלי עוצמה, רוח חיים ואנרגיה ייחודית אשר קובעים את הטון בבית ומשפיעים בצורה רבה על התחושה בחלל. מכיוון שהשיש אמור לשרת אתכם לשנים ארוכות מומלץ לבצע את הבחירה בעזרתם של המומחים מבית Art Stone.

קידום אתרים בגוגל חברה לקידום אתרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות